ArabicEnglishTurkish

Lak Panel

Lak Panel Fiyatları ve Tedarik Hizmeti

Çeşitli renk seçeneklerinde ve çeşitli desenlerde satışımız bulunmaktadır. Ürünü satın almak ve ürün hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Lak Panel Nedir?

Kullanıcılar evini dekore ederken evinin havasını değiştirecek, dayanıklı ve şık ürünler seçmek ister. Dekorasyona büyük katkı sağlayan bu ürün parlaklığı ve ortama kattığı hava ile dikkat çeker. Çizilme, aşınma ve sararmalara karşı dayanıklılığa sahiptir. Bu yüzden çokça tercih edilmektedir. UV ışınları ile sertleşen tabaka güneş ışığına ve kimyasallara karşı dayanıklıdır. Çeşitli renkte ve desende farklı farklı birçok görünüme sahiptir.

Lak Panel Nasıl Üretilir?

MDF ve sunta bazı işlemlerden geçirilerek UV lak veya parlak-mat yüzeyler ile lamine edilir ve oluşturulur.

Lak Panel Nerelerde Kullanılır?

Her türlü dekoratif alanda kullanılan, kalıcı parlaklıkta ve ilk günkü durumunu koruyan bir malzemedir. Görselliğin önemli olduğu alanlarda, mobilya kapaklarında ve görünen yüzeylerde kullanılmaktadır. Çeşitli desenleri ve renk seçenekleri ortamı bir ayna parlaklığı ile zenginleştirir. Son yıllarda en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Tüm renk ve desenler arasından birkaç örnek vermek gerekirse kum beji, sedef krem, papatya, egzotik meşe, venüs, lagina ve kar beyazı örnek verilebilir.