ArabicEnglishTurkish

PVC Kenar Bandı

PVC Kenar Bandı Fiyatları ve Tedarik Hizmeti

PVC kenar bandı satışımız bulunmaktadır. Ürünü satın almak ve ürün hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

PVC Bant

PVC Kenar Bant Nedir?

Mobilya sektörünün önemli malzemelerinden biridir. Şerit şeklinde üretilen bu bantlar mobilyaların köşelerine uygulanarak mobilyanın ömrünü uzatmaktadır. Mobilya tasarımının daha estetik ve kullanışlı olmasını sağlar. Her mobilya için kullanılan kenar bandı farklılık gösterir. PVC kenar bandı çeşitleri farklı mobilyalarda kullanılırken ahşap kenar bantları farklı alanlarda kullanılmaktadır. Mobilyaya uygun olmayan bir bant seçimi ürünün görünümünü bozacak ve ömrünü kısaltacaktır.

PVC Kenar Bant Nasıl Üretilir?

Üretilen kenar bantları her zaman aynı kalınlıkta ve uzunlukta olması için gerekli ölçümler yapılır. Daha sonra baskı işlemi gerçekleştirilerek kenar bantlarının sıcak tutkal ile plaka kenarlarına yapışması sağlanır. En son aşamada ise levha olarak üretilen kenar bantları istenilen genişlik ölçülerine göre dilimlenip paketlenir.

PVC Kenar Bantları Nerelerde Kullanılır?

Kullanılan kenar bandı çeşitleri mobilyayı olumsuz dış etkenlere karşı korumaktadır. Kullanıldığı mobilyaya göre estetik ve şık bir hava katan kenar bandı kalınlıkları değişkenlik göstermektedir.