ArabicEnglishTurkish

Suntalam/MDFlam

Suntalam Fiyatları ve Tedarik Hizmeti

Aktif olarak satışımız bulunmaktadır. Ürünü satın almak ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

MDFlam Nedir?

Ham MDF levhanın dekor kağıdı ile kaplanmış haline MDFlam denir. Kaplama işlemi sonrası malzeme daha dayanıklı ve uzun ömürlü olur. Bu yüzden ham yonga levhalardan daha çok tercih edilir. Sektörde MDFlem olarakta adlandırılır.

MDFlam Nasıl Üretilir?

MDF levha üzerine gelişmiş makineler ile uygulanan malime reçinesi ve tutkalın emdirilerek daha sonra yanmaz ve su geçirmez hale getirilen kaplamanın levha üzerine yüksek basınçlı presler ile preslenmesiyle MDFlam oluşur. İki ürününde uygulanma şekli aynıdır ancak malzemelerin ham hali farklıdır.

MDFlam Nerelerde Kullanılır?

Mutfak dolapları, banyo dolapları, televizyon üniteleri, masa, sehpa, kitaplık gibi birçok iç mekan dekorasyonlarında kullanılmaktadır.

Suntalam Nedir?

Ham yonga levhanın dekor kağıdı ile kaplanmış haline denir. Bu şekilde malzeme daha dayanıklı ve uzun ömürlü olur. Sektörde suntalem olarakta adlandırılır.

Suntalam Nasıl Üretilir?

Kısa ve anlaşılır bir şekilde anlatmak gerekirse, ham sunta üzerine gelişmiş makineler ile uygulanan malime reçinesi ve tutkalın emdirilerek daha sonra yanmaz ve su geçirmez hale getirilen kaplamanın levha üzerine yüksek basınçlı presler ile preslenmesiyle oluşur.

Suntalam Nerelerde Kullanılır?

Gardırop, komodin, şifonyer gibi mobilyaların kapak kısımlarında kullanılır.